שירותים

שיפוץ ותיקון גירים

אפטידור מתקנת ומשפצת גירים אוטומטיים של מיטב החברות המובילות בעולם. בחברה בעלי מקצוע מעולים, עם ניסיון עשיר של למעלה מ- 15 שנה ותהליכי עבודה מקצועיים עם בקרת איכות על פי תקן ISO.

קרא עוד

מחסן חלקי חילוף

לרשות החברה מחסן חלפים גדול ומגוון הכולל חלפים מקוריים ותחליפיים, חדשים ומשומשים לגירים עבור רוב היצרנים המובילים בעולם. זמינות החלפים מאפשרת לחברת אפטידור קיצור זמן השיפוץ בצורה משמעותית, וזמינות רכישה גבוהה ללקוח.

קרא עוד

שירות "עד הבית"

בחברת אפטידור קיים שירות תיקונים באתר הלקוח המתבצע באמצעות טכנאים מיומנים ורכבים מצוידים המגיעים לשטח בכל רחבי הארץ. הטכנאים מבצעים אבחון תקלות ובמידת האפשר התיקון מתבצע כבר בשטח.

קרא עוד

מתקן הרצת ובדיקת גירים בעומס

חברת אפטידור פיתחה כלים מתקדמים המאפשרים הרצה ובדיקה של גירים תוך עבודה בעומסים. תהליך ההרצה עוקב ומנטר על נתוני הביצוע של הגיר ומאפשר הדמיית פעולת הגיר בכלי.

קרא עוד

ניידת חוץ לטיפול בתקלות

לחברת אפטידור רכב שירות ייעודי חדיש, ומאובזר בכל הכלים והחלקים הנדרשים ליציאת המכונאי לשטח בדרכו למתן סיוע ופתרון תקלות אצל הלקוחות.

קרא עוד

שירות תמיכה טלפונית

אנשי המקצוע של חברת אפטידור עומדים לרשות הלקוחות לצורכי ייעוץ וסיוע בהתגברות על תקלות באמצעות הטלפון בזמן אמת, השירות נותן פתרון מידי ומסייע ללקוחות להתמודד עם תקלות מקומיות בטרם הזמנת ביקור של טכנאי בשטח, ובהרבה מקרים חוסך זמן יקר ללקוחות ומונע השבתת כלים.

קרא עוד